Kargo Sistemimiz

Telepati Mama olarak MNG ve UPS Kargo firması ile çalışmaktayız. Mücbir sebepler dışında hafta içi saat 16:00'a kadar vermiş olduğunuz siparişleriniz ve Cumartesi günleri saat 12:00'a kadar vermiş olduğunuz siparişleriniz aynı gün kargo firmalarımıza teslim edilmektedir. Hafta içi 17:00'dan sonra vermiş olduğunuz siparişleriniz ve Cumartesi 12:00'dan sonra vermiş olduğunuz siparişleriniz bir sonraki iş günü (Pazar günleri tatil olması sebebiyle Cumartesi'den sonraki ilk iş günü Pazartesi) kargo firmamıza teslim edilebilmektedir. Resmî tatiller ve bayram tatillerinde kargo firmaları çalışmamaktadır. Bu dönemlerde gelen siparişleriniz ilgili tatillerin bitimine denk gelen iş günlerinde kargo firmalarımıza teslim edilmektedir. Kargoya verilme süresi 1-3 iş günüdür.

 

Ödemesini gerçekleştirmiş olduğunuz siparişleriniz için dilediğiniz kargo firmasını seçebilir ve bu firmanın siparişinizi size teslim etmesini sağlayabilirsiniz. Operasyonel ve mücbir sebepler, mecburi durumlar veya kargonuzu seçmiş olduğunuz kargo firması ile gönderiminin imkânsız olduğu durumlarda Telepati Mama olarak seçmiş olduğunuz kargo firması dışında bir kargo firması ile gönderim yapma hakkımız saklıdır.

 

Ödemesini kapıda yapmak istediğiniz siparişleriniz ise yalnızca UPS Kargo ile gönderilmektedir. UPS Kargo kapıda nakit veya kredi-banka kartı ile ödeme kabul etmektedir. Kapıda kredi/banka kartı ile ödemelerinizde taksit yapılmamaktadır. Bu tür ödemeleriniz tek çekim olarak tahsil edilmektedir.


250 TL ve üzeri siparişleriniz de kargo ücretsizdir.

250 TL altında kalan siparişleriniz için kargo ücreti MNG ve UPS Kargoda 24,99TL.'dir.
 Belirtilen bu fiyatlandırma ödemesi havale/eft, veya online kredi kartı ile gerçekleştirilen siparişleriniz için geçerlidir.

 

Kapıda ödeme yapmak istemeniz durumunda minimum sipariş bedeli 250 TL'dir ve sipariş bedeliniz ne olursa olsun Nakit ödemelerde 18,99TL Kredi Kartı ile ödemelerinizde 22,50TL kapıda ödeme komisyon ücreti kargo firmamız tarafından talep edilmektedir.

 

Bu durumda 250TL üzeri kapıda ödeme yapmak istediğiniz siparişlerinize Nakitte 18,99TL Kredi Kartında 22,50TL ek ödeme yapmanız gerekmektedir.