Çalışma Sistemimiz

KARGO SİSTEMİ

Türkiye'nin en büyük kargo firmaları olan UPS Kargo ve MNG firmaları ile çalışmaktayız. Dilediğiniz kargo firmasını seçebilir ve bu firmanın siparişinizi size teslim etmesini sağlayabilirsiniz. 


TAKSİT İMKANI

telepatimama.com E-Ticaret sistemimiz üzerinden ödemelerinizi anlaşmalı olduğumuz bankalar aracılığı ile 6 taksitle yapabilirsiniz. Vade farksız peşin fiyatına 3 taksit ile ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

 

ÖDEME SİSTEMİ

telepatimama.com E-Ticaret sistemimiz üzerinden ödemelerinizi Kredi Kartı, Banka Kartı, Havale, EFT, ile yapabilir arzu etmeniz durumunda ekstra olarak vermiş olduğunuz 250TL ve üzeri siparişinizi nakit veya kredi kartınız ile kapıda ödeyebilirsiniz. 

Ödemesini kapıda yapmak istediğiniz siparişleriniz için UPS kargo firmasını seçerek kapıda nakit veya kredi/banka kartı ile ödeme kabul etmektedir.

Kapıda kredi-banka kartı ile ödemelerinizde taksit yapılmamaktadır. Bu tür ödemeleriniz tek çekim olarak tahsil edilmektedir.


MÜŞTERİ HİZMETLERİ

Bizlere [email protected] adresimizden, 0850 303 72 54 numaralı müşteri hizmetlerimizden ya da 0552 504 72 84 WhatsApp iletişim hatlarımızdan ulaşabilir, her türlü öneri ve görüşlerinizi bizler ile paylaşabilirsiniz. 


SOSYAL SORUMLULUK

Sosyal sorumluluğumuz gereği telepatimama.com e-ticaret sistemimiz üzerinden dilediğiniz barınağı seçebilir, almış olduğunuz ürünleri en hızlı şekilde ihtiyacı olan barınağa gönderebilirsiniz.

 

Yeni Sosyal Sorumluluk Projeleri için çalışmalarımız devam etmekte olup çalışmalarımız ile ilgili gelişmeler telepatimama.com üzerinden ve diğer mecralardan duyurulacaktır.

 

İlgi ve alakanıza Teşekkür Eder, Sağlık ve Esenlikler Dileriz

Saygılarımızla